Microblading - przyszłość każdej kobiety

Microblading – przyszłość każdej kobiety

Czasy są dzisiaj naprawdę trudne dla kobiet, które chcą być zadbane i piękne każdego. Najczęściej taka postawa wymaga wiele wyrzeczeń oraz poświęceń, jak choćby wymusza konieczność wstawania przynajmniej pół godziny wcześniej. Na rynku zabiegów kosmetycznych pojawiło się jednak niedawno rozwiązanie idealne na właśnie tego typu bolączki i jest nim microblading.

Na czym polega ten tajemniczy rytuał?

Microblading jest obecny na liście zabiegów kosmetycznych już od jakiegoś czasu, wykonywany jest jednak jedynie w najlepszych klinikach i zakładach, na przykład w Klinika Urody, gdzie można spotkać się ze wszystkimi możliwymi nowościami i nowinkami. Microblading jest domalowywaniem włosków, nie zaś ich zagęszczaniem, jak sądzą niektórzy. Mikrooostrze wprowadza pigment pod skórę, a dokładnie do warstwy kolczystej naskórka. To, o czym trzeba pamiętać przed zabiegiem, to nieregulowanie ani nie wyrywanie włosków. Następnie za pomocą szablonu brwi dostają swój naturalny i piękny kształt, dopasowany do indywidualnej urody każdej klientki.

Jakie gabinety są najlepsze na ten zabieg?

Trzeba wybierać przede wszystkim nowoczesne gabinety, które mają również doskonałe opinie wśród klientek korzystających uprzednio z ich usług. Takim gabinetem jest z pewnością Klinika Urody, wystarczy przeczytać opinie, jakie na ich temat znajdują się na różnych forach internetowych, dotyczących zabiegów kosmetycznych różnego rodzaju.

2 myśli na temat “Microblading – przyszłość każdej kobiety

Dodaj komentarz