Najlepsze nowości w świecie urody

Walka z niedoskonałościami naszego ciała, które powstają wraz z upływem czasu bądź pojawiają się w związku z trybem pracy, jaki prowadzimy, stylem życia, czy powstałe po porodzie, to wieczna walka, którą niektóre z nas określają nawet mianem walki z wiatrakami. Mordercze ćwiczenia na siłowni nie zawsze przynoszą oczekiwane rezultaty, chociaż wiary oraz zapału nie brakuje. Nie zawsze po prostu można zmienić dotychczasowy tryb życia. W przypadku największej kobiecej zmory – cellulitu – pojawił się wybawca: karboksyterapia.

Gdzie i jak się ją wykonuje?

Karboksyterapia jest jednym z najnowszych osiągnięć w świecie medycyny estetycznej i można ją wykonywać jedynie w najlepszych zakładach i gabinetach kosmetycznych, takich jak Uroda i Piękno. To tutaj wykonywany jest ten mało inwazyjny, a więc w pełni bezpieczny i co najważniejsze – skuteczny sposób na pożegnanie się nie tylko z cellulitem, ale także rozstępami, bliznami i miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej. Pod skórę wstrzykiwany jest za pomocą niewielkiej igły dwutlenek węgla, nazwany już w medycynie „cudownym gazem”.

Miejsca, w których można zrobić zabieg karboksyterapii

Karboksyterapia jest stosunkowo nowym zjawiskiem na rynku medycyny estetycznej, wykonują ja więc jedynie te bardziej zaawansowane technologicznie oraz nowoczesne i innowacyjne gabinety, takie jak klinika Uroda i Piękno. To właśnie tutaj, według opinii internatów, klientki najchętniej przychodzą na ten konkretny zabieg.

2 myśli na temat “Najlepsze nowości w świecie urody

Dodaj komentarz